AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Kriolītstikla acu protēzes veselības centrā Adoria – ienāc!

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Acu protezēšana - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Acu protezēšana ar kriolītstikla protēzēm

  Adoriā tiek piedāvāta augstākās kvalitātes individuālā acu protezēšana no kriolītstikla, kas pilnībā atbilst katra klienta konkrētajām vajadzībām.

  Pašreiz Vācu tehnoloģija stikla acu protēžu izgatavošanā ir noteicošā mūsdienās. Vadošās stikla protēžu laboratorijas visā Eiropā izgatavo protēzes tieši pēc šīs Vācu tehnoloģijas.

  Stikla acu protēžu priekšrocības:

  • ātrs izgatavošanas laiks;
  • ekonomiska cena;
  • reālistisks izskats;
  • komforts.

  Jāņem vērā, ka vienas stikla protēzes lietošanai laiks ir viens līdz diviem gadiem – tad protēze ir jāmaina. Zinot ka stikls ir trausls materiāls, protēzes īpašmiekam jābūt uzmanīgam, veicot protēzes apkopšanu.

  Arī mūsu Veselības un skaistuma centrā Adoria pakalpojuma “Acu protezēšana” ietvaros piedāvājam augstas kvalitātes stikla jeb kriolītstikla acu protēzes, pēc Vācu tehnoloģijas. Viena no stikla protēžu priekšrocībām ir iespēja to iegūt vienas dienas laikā.