AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

PMMA acu protēzes veselības centrā Adoria – piesakies!

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Acu protezēšana - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  PMMA acu protēžu priekšrocības:

  • iespēja izgatavot individuālu acs protēzi, kas precīzi atbilst pacienta vajadzībām;
  • materiāls pieļauj neierobežotas protēzes korekcijas iespējas;
  • protēzes profilaksei veic pulēšanu, kas pagarina tās komfortablas kalpošanas laiku;
  • ilgāks lietošanas laiks – 2 līdz 4 gadi;
  • augsta triecienizturība;
  • nēsāšanai patīkams materiāls ar zemu siltumvadītspēju;
  • piemērotas cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu vai pacientiem ar plakstu tonusa vājumu;
  • PMMA ir hipoalerģisks materiāls ar zemu dažādu alerģijas risku pakāpi.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria piedāvājam pakalpojumu acu protezēšana un pacientiem tiek piedāvātas gan kriolītstikla, gan PMMA materiāla acu protēzes.

  Acu protezēšana ar PMMA materiāla protēzēm – pacients iegūst acs protēzi vidēji divu dienu laikā. Pirmajā dienā tiek noņemts precīzs pacienta acs dobuma nospiedums, kas dublē vissīkākās acs dobuma individuālās īpatnības. Pacientam klātesot, tiek gatavota protēzes sagatave no pagaidu materiāliem, un līdztekus ar roku, izmantojot smalku otiņu, tiek zīmēta pacienta acs varavīksnene, kas nosaka cilvēka acs krāsu. Speciālists, lūkojoties veselajā acī, izmantojot dažādas krāsas, rada analogu veselās acs varavīksnenes atkārtojumu. Protēze pilnībā gatava ir nākamajā dienā. Pielaikojot protēzi, pēc nepieciešamības var veikt tās korekciju, jo PMMA materiāls viegli pakļaujas koriģēšanai, tāpat pacientam tiek palīdzēts apgūt protēzes ielikšanu, izņemšanu un apkopi.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria acu protezēšana tiek veikta visu vecumu cilvēkiem. Jāņem vērā, ka bērniem vecumā līdz 12 gadiem acu protēzes ir jāmaina vismaz divas reizes gadā, jo tas saistīts ar bērna augšanas īpatnībām. Līdz 18 gadu vecumam acu protēzes maina divas līdz trīs reizes divu gadu laikā. Nenēsājot acu protēzi vai valkājot neatbilstoša izmēra protēzi, var veidoties sejas asimetrija un problēmas ar acs dobumu.

  Gadījumos, kad dažādu iemeslu (biežāk onkoloģisko saslimšanu) dēļ ir zaudēta visa acs orbīta un plaksti, līdzās pie briļļu rāmja stiprināmajām ektoprotēzēm Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā izgatavot jaunākās paaudzes ektoprotēzes. Tās ir mīksta silikona materiāla acs protēzes ar PMMA varavīksneni, kas veido acs orbītu ar plakstiņiem un skropstām. Pateicoties silikona īpašībām, materiāls ir labi pielīpošs, patīkams nēsāšanai, turklāt silikons ļauj iegūt maksimāli dabīgu acs izskatu.

  Acu protezēšana ar kriolītstikla protēzēm – pacients iegūst acs protēzi vienas dienas laikā.