AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ehokardiogrāfija bērniem un pieaugušajiem Rīgas centrā

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Ehokardiogrāfija (EHO): sirds izmeklēšana ar ultraskaņas metodi

  Sirds un asinsvadu slimības ir viena no nopietnākajām sabiedrības veselības problēmām ne tikai visā pasaulē, bet arī Latvijā.

  Kā rāda statistikas dati, sirds un asinsvadu slimības un to izraisītās komplikācijas, ir viens no visizplatītākajiem nāves izraisītājiem Latvijā. Un tieši profilaktiskas veselības pārbaudes, dažādu specifisku simptomu savlaicīga diagnostika un nepieciešamo izmeklējumu veikšana, ir galvenais faktors, kas nosaka to, cik veiksmīga būs turpmākā ārstēšanas gaita, kā arī kāda būs pacienta turpmākā dzīves kvalitāte.

  Ehokardiogrāfija jeb ehokardiogramma (saukta arī par doplerehokardiogrāfiju vai ehokardioskopiju) ir sirds izmeklēšana ar ultraskaņas palīdzību.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria aicinām veikt sirds ehokardiogrāfijas izmeklējumus kā pieaugušajiem, tā bērniem no dzimšanas. Izmeklējumus veic ārstē kardioloģe Asnāte Ošāne, augsta līmeņa ehokardiogrāfijas speciāliste.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria pacientiem tiek nodrošinātas ātras pieraksta iespējas un ārste konsultē pacientus latviešu, krievu un angļu valodās. Ehokardiogrāfija bērniem tiek veikta jau no dzimšanas.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Jā, ehokardiogrāfija ir nesāpīga, neinvazīva, pacienta veselībai pilnīgi droša sirds diagnostikas metode.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria ehokardiogrāfijas izmeklējumi tiek veikti bērniem no dzimšanas.

  Ehokardiogrāfijas izmeklējumiem nav nepieciešama speciāla sagatavošanās. Procedūra ilgst 15–25 minūtes. Uz procedūru nav jāierodas tukšā dūšā, tāpat drīkst lietot nepieciešamos medikamentus.

  Cena ehokardiogrāfijas izmeklējumiem Veselības un skaistuma centrā Adoria ir 75 eiro.

  Lai uzzinātu tuvākās pieraksta iespējas, aicinām zvanīt pa tālruni +371 67 315 000 vai aizpildīt pieteikuma anketu mūsu mājas lapā! Ierasti ehokardiogrāfijas pieraksts tiek nodrošināts nedēļas laikā.