AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Iegādājies dāvanu karti no Adoria un iepriecini savus mīļos

Sarūpēt dāvanas svētkos ir patīkams, taču bieži vien satraucošs un laikietilpīgs pasākums. Kā zināms, daudzi no mums dāvanas steidz iegādāties pēdējā brīdī. Šādos gadījumos praktiskākais risinājums ir dāvanu karte. Dāvinātājam prieks, bet saņēmējam iespēja izmantot to atbilstoši savām vēlmēm.

Būt veselam ir laime, tāpēc nav šaubu, ka lieliskākā dāvana dzīvē ir laba veselība. Tiesa, tā ir īpaša dāvana, ko nevar nedz nopirkt par naudu, nedz kā citādi sagatavot, iesaiņot un pasniegt. Rūpes par veselību ir mūsu pašu rokās un ikvienam no mums ir iespējas darīt visu, lai atgūtu veselību, uzlabotu un stiprinātu to. Viena no iespējām, kā rūpes par veselību padarīt patīkamākas, ir dāvanu karte. Arī mēs, veselības un skaistuma centrā Adoria, piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, kas būs jauka un noderīga dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai citos svētkos jūsu ģimenes locekļiem, tuviniekiem, draugiem.

Kādas dāvanas sarūpēt uzņēmuma darbiniekiem? Adoria dāvanu karte katram kolēģim sniegs iespēju izmantot tieši tos veselības vai skaistumkopšanas pakalpojumus, ko katrs vēlas visvairāk. Šāda dāvana būs noderīga ikvienam.

Adoria dāvanu kartes iegādājamas bez limita ierobežojuma.

Dāvanu karte

*Pirms tiksiet novirzīts uz apmaksu, lūdzu, pārbaudiet ievadītos datus.