AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Lāzerepilācija cīņā ar nevēlamajiem matiņiem

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Lāzerepilācija - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Lāzerepilācija – efektīvākā metode cīņā ar nevēlamajiem matiņiem!

  Lāzerepilācija ir mūsdienīga nevēlamo matiņu noņemšanas metode, kas izmanto lāzera gaismas impulsus, lai novērstu nevēlamo matiņu augšanu uz dažādām ķermeņa un sejas daļām. Šī procedūra ir efektīvākais un drošākais veids, kas ļaus aizmirst par ikdienas skūšanos, vaksāciju vai citām apgrūtinošām un regulārām matiņu noņemšanas tehnikām.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria piedāvājam veikt lāzerepilāciju ar profesionālu un mūsdienīgu aprīkojumu Infinity Overline HD. Pateicoties mūsdienīgajam aprīkojumam, rezultāti ir pamanāmi jau pēc pirmās procedūras. Infinity Overline HD atbilst visiem FDA, CE un ISO kvalitātes standartiem.

  Profesionāla, droša un efektīva lāzerepilācija Rīgā, A. Čaka ielā 70–3. Piesakiet savu vizīti pie mūsu sertificētās meistares un atbrīvojieties no nevēlamajiem matiņiem uz visiem laikiem!

  Kā darbojas lāzerepilācija?

  Estētiskajā medicīnā tiek izmantoti īpaši lāzeri, kuru darbība balstās uz selektīvās fototermolīzes principu. Šis princips ir balstīts uz gaismas viļņu un organisma audu mijiedarbību. Procedūras laikā gaismas impulsi tiek absorbēti matu folikulos, kas ir atbildīgi par matu augšanu. Kad gaisma nonāk matiņa folikulā, tas tiek pārvērsts par siltumu (apmēram100 ºC), kas traumē matu folikulus un novērš turpmāku matu augšanu.

  Lāzera gaismas impulsu iedarbības rezultātā matiņi ataug plānāki un gaišāki un ar laiku pārstāj augt vispār.

  Lāzerepilācija ir ļoti precīza un mērķtiecīga metode, kas nodrošina ilgstošu rezultātu. Lai sasniegtu maksimālus rezultātus, ir nepieciešamas vairākas lāzerepilācijas sesijas, jo matiņiem ir dažādi augšanas cikli.

  Lāzerepilācija visefektīvāk iedarbojas tieši uz tumšiem un bieziem matiem un gaišu ādas tipu, jo šādu matu folikulos ir augstāka melanīna koncentrācija, kas absorbē vairāk gaismas. Tomēr attīstoties mūsdienu tehnoloģijām arī citu matu tipu gadījumā ir iespējams sasniegt labus rezultātus.

  Kādas ir lāzerepilācijas priekšrocības salīdzinājumā ar citām metodēm?

  Salīdzinot ar citām nevēlamo matiņu noņemšanas procedūrām, lāzerepilācijai ir vairākas nozīmīgas priekšrocības.

  • Efektivitāte
   Lāzerepilācija ir efektīvākā metode, kas nodrošina tieši ilgtermiņa rezultātus – lāzerepilācija iznīcina matu folikulus, ar laiku pilnībā novēršot jaunu matiņu ataugšanu. Citas procedūras, piemēram, elektroepilācija un fotoepilācija nodrošina tikai pagaidu matiņu noņemšanu un aizkavē matiņu ataugšanu, taču pēc laika matiņi ataug un procedūra jāveic atkārtoti.
  • Ātrums
   Lāzerepilācija ir salīdzinoši ātra procedūra, kas ļauj noņemt matiņus no lielām ķermeņa zonām, piemēram, kājām vai muguras, īsā laika periodā. Tas ir īpaši noderīgi tiem, kas vēlas efektīvi noņemt matiņus no plašākām ādas zonām.
  • Netiek traumēta āda un mazāks diskomforts
   Pateicoties mūsdienīgajām lāzerepilācijas iekārtām, kas bieži vien ir aprīkotas ar atvēsinoša gaisa plūsmu un citām tehnoloģijām, procedūra ir mazāk sāpīga. Tāpat lāzerepilācija ir daudz mazāk traumatiska ādai salīdzinājumā ar citām procedūrām, piemēram, vaska depilāciju un elektroepilāciju.
  • Tiek novērsti ādas iekaisumu un ieaugušu matiņu riski.
   Tādas metodes kā skūšanās vai depilācijas krēmu izmantošana var radīt iekaisumu un alerģiskas reakcijas riskus. Regulāri pielietojot skūšanās metodi, āda tiek pastāvīgi traumēta, turklāt efekts ir mazefektīvs, jo matiņi ataug jau 1–2 dienu laikā. Tāpat lāzerepilācija atrisina bieži sastopamu problēmu – matiņu ieaugšanu. Ieauguši matiņi izraisa niezi un diskomfortu, radot arī vizuāli pamanāmas estētiskās neērtības.
  • Drošība
   Lāzerepilāciju Latvijā drīkst veikt tikai sertificēti meistari, kas ieguvuši atbilstošu izglītību un ir kvalificēti darbam ar lāzerepilācijas iekārtām. Līdz ar to metode ir pilnīgi droša, jo pirms procedūru uzsākšanas speciālists konsultē katru klientu, noskaidrojot klienta ādas un matiņu tipu, iztaujājot par veselības stāvokli un izvērtējot to, vai klienta veselības un ādas stāvoklis atbilst drošai lāzerepilācijas veikšanai.
  • Šobrīd tirgū plaši pieejami fotoepilātori un lāzerepilātori izmantošanai mājas apstākļos. Taču, kā uzsver speciālisti, šāda veida procedūras veikt mājas apstākļos nav droši, turklāt efekts visticamāk būs mazefektīvs.
  • Jebkurai ķermeņa zonai
   Lāzerepilāciju drīkst veikt jebkurai ķermeņa zonai, atkarībā no nepieciešamības. Piemēram, lāzerepilācija sejai un lāzerepilācija bikini zonai ir īpaši drošs un efektīvs veids, kā pilnībā atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem šajās delikātajās un jutīgajās ķermeņa zonas. Lai atbrīvotos no nevēlamajiem matiņiem, lāzerepilāciju veic arī padušu zonā, krūšu zonā, uz muguras, vēdera, kājām, rokām, pirkstiem, pleciem un kakla.

  Kā sagatavoties lāzerepilācijas procedūrai?

  Lai pareizi sagatavotos lāzerepilācijas procedūrai, nepieciešams ievērot vairākus svarīgus nosacījumus:

  • dienu pirms procedūras nepieciešams noskūt epilējamo zonu;
  • vaksāciju vai cukura epilāciju nedrīkst veikt vismaz 4 nedēļas pirms procedūras;
  • 1,5–2 nedēļas pirms procedūras nelietot antibiotikas;
  • jāinformē speciālists par medikamentu lietošana (piem. Roacutane);
  • vismaz 3 dienas pirms procedūras nedrīkst sauļoties vai apmeklēt solāriju.

  Kontrindikācijas

  Lāzerepilācijas procedūras netiek veiktas, ja klientam ir šādi veselības stāvokļi:

  • apstrādes zonā ir ievietoti metāla implanti;
  • cukura diabēts dekompensēta stadijā;
  • apstrādes zonā ir konstatēti ādas bojājumi;
  • onkoloģiskas saslimšanas;
  • autoimūnās slimības;
  • epilepsija;
  • grūtniecība.

  Svarīgi! Lāzerepilācija grūtniecības laikā, kā arī laktācijas periodā NETIEK veikta!

  Lāzerepilācijas rezultāti

  Droša, efektīva un pārbaudīta matiņu likvidācijas metode – lāzerepilācija! Atsauksmes rāda, ka veicot pilnu lāzerepilācijas kursu, matiņu augšana tiek teju pilnībā novērsta. Pēc pilna kursa veikšanas, tikai reizi gadā ir nepieciešams veikt vienu profilaktisku lāzerepilācijas procedūru.

  Lai iegūtu vēlamo efektu, vidēji tiek rekomendēts veikt 6–8 lāzerepilācijas procedūru kursu, starp procedūrām ievērojot 4 līdz 8 nedēļu intervālu. Jau pēc pirmās procedūras matiņi ataugt plānāki un gaišāki, pēc 2–3 procedūrām matiņi jau sāk izkrist.

  Kā kopt ādu starp lāzerepilācijas seansiem?

  Lāzerepilācijas kursa laikāspeciāla ādas kopšana nav nepieciešama, taču speciālists iesaka ievērot šādas rekomendācijas:

  • apmēram 2 dienas pēc lāzerepilācijas procedūrām nelietot biezus, taukainus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus (eļļas, taukainus krēmus, ķermeņa sviestus utml.);
  • 3 dienas pēc lāzerepilācijas procedūrām ierobežot agresīvu iedarbību uz apstrādātajām zonām – nelietojiet pīlingus vai skrubjus;
  • 2–3 dienas pēc procedūrām atturēties no saunas, vannas, peldbaseinu, solārija apmeklējuma un termiskās iedarbības uz apstrādātajām zonām (karsta vanna, karsta duša un jebkādas termiskās procedūras, sauļošanās saulē).

  Starp lāzerepilācijas procedūrām matiņus ieteicams noņemt tikai ar skuvekli vai trimmeri.

  Profesionāla, droša un efektīva lāzerepilācija Rīgā, Veselības un skaistuma centrā Adoria. Mūsu sertificētā meistare aicina – atbrīvojieties no nevēlamajiem matiņiem droši, ātri un ērti. Piesakiet savu vizīti jau tagad un ietaupiet gan laiku, gan līdzekļus!

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Viena lāzerepilācijas seansa cena ir atkarīga no apstrādājamās ķermeņa zonas. Lāzerepilācijas cena kājām visā garumā ir 85 €, padusēm – 24 €, lāzerepilācija bikini zonai izmaksā 45 €, rokas visā garumā – 80 €. Ar aktuālajām lāzerepilācijas cenām aicinām iepazīties mājaslapā, sadaļā Cenrādis. Komplekta cenas: Bikini+paduses -> 69 euro Kājas visā garumā+ paduses -> 109 euro Bikīni+ apakšstilbi ar ceļiem+ paduses -> 129 euro Kājas visā garumā+ Bikini+ paduses -> 154 euro

  Tiek veikta sejas, kakla, roku un kāju, vēdera, muguras, krūšu zonas, kāju un roku pirkstu, sēžas un bikini zonas lāzerepilācija.

  Jā, lāzerepilācijas procedūras tiek veiktas gan sievietēm, gan vīriešiem.

  Mūsdienās, patiecoties tehnoloģiju attīstībai, lāzerepilācijas procedūra nav sāpīga, taču var sagādāt nelielu diskomfortu.

  Ja tiek veikts pilns lāzerepilācijas kurss, matiņi vairs neataug, taču svarīgi reizi gadā veikt 1 profilaktisku lāzerepilācijas uzturošo procedūru, lai iznīcinātu tos matiņus, kas iepriekš bijuši latentā fāzē.