AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Botulīna injekcijas pie pieredzējuša speciālista Rīgas centrā

Izvēlies pakalpojumu

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Botulīna injekcijas - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Botulīna toksīna injekcijas

  Mēs ikdienā izjūtam visdažādākās emocijas: prieku, skumjas, pārsteigumu, dusmas un citas. Jo aktīvāk un dzīvāk izrādām savas emocijas, jo izteiktāk darbojas mūsu sejas mīmika. Gadu laikā aktīvas mīmikas un ieradumu rezultātā veidojas dinamiskās grumbas, kas ar laiku kļūst arvien izteiktākas.

  Katram cilvēkam mīmikas grumbas un krunciņas veidojas individuāli, tomēr ierasti grumbas vispamanāmāk veidojas starp acīm/uzacīm, ap acīm jeb tā sauktās ‘vārnu kājiņas’ un horizontālās pieres grumbas.

  Estētiskajā dermatoloģijā jau vairāk kā 30 gadus pret mīmikas radītajām grumbām un krunciņām un novecošanās pazīmēm izmanto botulīna injekcijas.

  Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā drošas, profesionālas un individuāli pielāgotas kosmētiskās botulīna injekciju procedūras, ko veic ārste–dermatoloģe, kas specializējusies skaistuma injekciju veikšanā.

  Kas ir botulīns, ko izmanto skaistuma injekcijās?

  Botulīna injekcijas jeb tautā sauktais botokss, ir droša un efektīva kosmētiskā procedūra, kuras laikā ar pavisam smalku mikroadatu speciālists – dermatologs vai plastiskais ķirurgs sejā vairākās vietās injicē nelielu botulīna toksīna preparāta devu.

  Lielākā daļa botulīna skaistuma injekcijas atpazīst ar nosaukumu ‘Botokss’’ vai ‘Botoksa injekcijas’. Tomēr termins ‘Botokss’ šajā gadījumā tiek lietots nekorekti, jo tas neapzīmē pašu botulīna skaistuma injekciju procedūru.

  Proti, Botokss ir botulīna preparāta zāļu nosaukums, kas viens no pirmajiem parādījās skaistuma injekciju tirgū. Tomēr ir vairāki botulīna preparātu ražotāji un dažādi preparāta nosaukumi. Sarunvalodā termins ‘Botokss’ aizstājis pareizo procedūras nosaukumu, taču svarīgi atcerēties, ka estētiskās dermatoloģijas jomā procedūras nosaukums ir botulīna toksīna injekcijas.

  Botulīna toksīna preparāts ir olbaltumvielu dabas neirotoksīns. Lai nebiedē termins toksīns, jo, patiesi, botulīns pieder pie organiskajām indēm, tomēr daudzu gadu un izpētes rezultātā ir pierādīts, ka estētiskajā kosmetoloģijā, izmantots nelielās devās, tas nenodara kaitējumu cilvēka veselībai.

  Tieši otrādi – botulīna injekcijas plaši izmanto arī ārstniecībā – hiperhidrozes jeb pārmērīgas svīšanas korekcijai, migrēnas ārstēšanai un citās ārstniecības un skaistumkopšanas jomās.

  Kā iedarbojas botulīna injekcijas?

  Botulīna injekcijas grumbu mazināšanai

  Botulīna injekcijas vietās tiek zaudēta vai samazināta muskuļu saraušanās spēja, tādēļ muskuļi šajās zonās atslābst. Tā rezultātā mīmika kļūst mazāk aktīva, mazinās dinamiskās grumbas un krunciņas, sejas āda izlīdzinās un, veicot procedūru pie pieredzējuša un zinoša speciālista, tiek iegūts ļoti dabisks un vizuāli estētisks pretnovecošanās efekts.

  Visbiežāk tiek veiktas botulīna injekcijas pierei, tāpat zonā ap acīm, kā arī starpuzacu zonā.

  Botulīna injekcijas efekts redzams jau uzreiz pēc procedūras, tomēr injekciju maksimālais efekts parādās pēc aptuveni 2 nedēļām un saglabājas aptuveni 3-9 mēnešu intervālā.

  Procedūras gaita

  Procedūra ir ātra, droša un praktiski nesāpīga. Ar sīku mikroadatu problēmzonās injicē ļoti precīzu, nelielu botulīna preparāta devu. Tā kā injekcijās izmantotā adata ir pavisam smalka un tiek injicēts ļoti neliels vielas daudzums, tad procedūra ir praktiski nesāpīga.

  Procedūra ilgst aptuveni 20 minūtes un tai nav nepieciešama speciāla sagatavošanās.

  Kas jāievēro pēc procedūras?

  Pēc procedūras veikšanas reti novēro kādas redzamas pazīmes, taču dažkārt injekcijas vietās var rasties nelieli zilumi, kurus viegli nomaskēt ar kosmētisko līdzekļu palīdzību.

  Tā kā procedūra ir pavisam viegla un ātra, pacients pēc tās var droši doties tālākajās dienas gaitās. Tomēr svarīgi atcerēties – pēc procedūras aptuveni 2 stundas jāatrodas vertikālā stāvoklī, apstrādātās zonas nedrīkst nedz berzēt, nedz masēt vai kasīt.

  Tāpat aptuveni nedēļu ieteicams atturēties no alkohola lietošanas, pirts apmeklējumiem, ilgstošas atrašanās tiešos saules staros un ļoti aktīvas fiziskās slodzes, jo tādējādi var tikt mazināts botulīna iedarbības efekts.

  Kontrindikācijas

  Botulīna injekcijas netiek veiktas:

  • grūtniecēm un sievietēm bērna zīdīšanas periodā,
  • cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret botulīna preparātu,
  • ja ir konstatēta infekcija vai ādas bojājumi injekciju veikšanas zonās,
  • hemofilijas slimniekiem,
  • antikoagulentu vai antibiotiku lietošanas periodā.

  Lai noskaidrotu, vai botulīna injekciju veikšana ir piemērota tieši Jums, iepriekš nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

  Botulīns ārstniecībā un citiem skaistumkopšanas mērķiem

  Botulīna preparātu plaši izmanto ne tikai pret ādas novecošanos un grumbu mazināšanai.

  • Botulīna injekcijas padusēs un plaukstās

  Botulīna injekcijas dažkārt pielieto arī citu problēmu risināšanai. Injicējot botulīnu padusēs un plaukstās (dažkārt arī pēdās), toksīns padara neaktīvus sīkos muskulīšus, tādējādi neļaujot tiem sarauties, izraisot pastiprinātu svīšanu, jeb hiperhidrozi. Botulīna injekcijas pret svīšanu kļūst aizvien pieprasītāka procedūra, jo efekts parādās neilgi pēc procedūras un saglabājas ilgu laiku.

  Šī procedūra nebloķē svīšanu pilnībā, kas ir dabisks un organismam vitāli nepieciešams process, taču novērš izteiktu svīšanu, mazinot ikdienas diskomfortu.

  Tāpat botulīna injekcijas palīdz migrēnas ārstēšanai, to izmanto oftamoloģijā, (piemēram, šķielēšanas ārstēšanai), neiroloģijā (pret spazmām, savilkta kakla sindromu) u.c

  Botulīna injekcijas: atsauksmes

  Svarīgi! Aptuveni 3% cilvēku novēro individuālu organisma neuzņēmību pret botulīna iedarbību, tāpēc šādos gadījumos vēlamo efektu iegūt nav iespējams.

  Taču pacienti, kas procedūras veikuši pie zinoša un profesionāla speciālista norāda, ka efekts ir ļoti dabisks un estētisks. Savukārt sajūtu ziņā procedūru salīdzina ar vieglu insekta kodumu.

  Veselības un skaistuma centra Adoria estētiskās kosmetoloģijas procedūras

  Mūsu veselības un skaistuma centrā Adoria estētiskās botulīna injekcijas veic sertificēta dermatoloģe Jevgēnija Čumakova. Speciāliste procedūrās izmanto estētiskās kosmetoloģijas jomā atzīto VISTABEL botulīna preparātu.

  Pirms procedūru veikšanas aicinām uz konsultāciju, lai kopā ar speciālistu lemtu par nepieciešamo skaistuma injekciju skaitu, kā arī jautājumus, kas saistīti ar procedūras gaitu.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Jā, daudzu gadu zinātniski veikto izpētes darbu rezultātā pierādīts, ka botulīna toksīna injekcijas nelielās devās cilvēkam ir pilnībā drošas.

  Veselības un skaistuma centrs Adoria piedāvā veikt botulīna injekcijas pieres un acu zonā.

  Jau uzreiz pēc procedūras var novērot procedūras efektu, taču pilnīgs procedūras efekts parādās aptuveni 10 – 14 dienas pēc procedūras veikšanas.

  Botulīna injekciju cena ir atkarīga no tā, cik zonas nepieciešams apstrādāt. Botulīna toksīna injekcijas gan pieres, gan acu zonai Adoria klīnikā izmaksā 250 eiro.

  Veselības un skaistuma centra Adoria estētiskās dermatoloģijas skaistuma injekcijām izmantojam VISTABEL preparātu.