AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Mezoterapija sejas ādas skaistumam Rīgas centrā

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Mezoterapija: krunciņu mazināšanai un sejas mirdzumam

  Mūsdienās skaistumkopšanas joma piedāvā arvien plašāku sejas un ķermeņa kopjošo procedūru klāstu, taču visaugstāko pieprasījumu saglabā procedūras, kas palīdz aizkavēt un mazināt ādas novecošanās pazīmes, atjaunot ādas struktūru, uzlabot sejas toni un tonusu. Un, lai gan novecošanās ir dabisks process, tomēr pielāgojot sev piemērotākās skaistumkopšanas procedūras, iespējams saglabāt jauneklīgu un mirdzošu izskatu pēc iespējas ilgāk.

  Kā viena no efektīvākajām skaistumkopšanas procedūrām, kas ļauj preventīvi novērst krunciņu un grumbu veidošanos, uzlabo sejas ādas tonusu un ļauj atgūt veselīgāku sejas izskatu ir mezoterapija. Atsauksmes rāda, ka šīs estētiskās procedūras efekts ir tūlītējs, un veicot pilnu kursu, efekts saglabājas pat līdz 12 mēnešiem.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria mezoterapijas procedūru veic pieredzējusi skaistumkopšanas speciāliste, kosmētiķe Sintija Vēciņa.

  Mezoterapija: kas tā ir?

  Mezoterapija ir neķirurģiska estētiskā procedūra, kas ietver ādai nepieciešamo vielu ievadi ādas virsējos slāņos ar sīku mikroinjekciju palīdzību. Procedūras laikā problēmzonās injekcijas tiek ievadītas 0,5–0,13 mm dziļumā, ādā ievadot tādas aktīvās vielas kā vitamīnus, minerālvielas, hialuronskābi, enzīmus, aminoskābes un citas.

  Šīs vielas stimulē ādas šūnu vielmaiņas un dabiskos ādas atjaunošanās procesus, aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo asinsriti un limfas atteci. Nepieciešamo vielu sastāvs un daudzums tiek noteikts katram klientam individuāli, atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma un citiem kritērijiem.

  Procedūras rezultātā iespējams novērst dažādas ādas problēmas un ādas novecošanās pazīmes, apstrādes zonā āda atgūst veselīgu, mirdzošu izskatu, atjaunojas ādas tonis un reljefs. Āda atgūst tonusu un elastību, uzlabojas sejas ovāls, turklāt procedūra ļauj atbrīvoties arī no dubultzoda.

  Kādos gadījumos pielieto mezoterapiju?

  Mezoterapija sejai, kaklam un dekoltē zonai visbiežāk tiek pielietota novecošanās pazīmju mazināšanai, taču tā nodrošina augsti efektīvus rezultātus arī tādos gadījumos kā:

  • nespodra, blāva āda;
  • ādas elasticitātes zudums;
  • hiperpigmentācija;
  • audu atjaunošanai pēc aknes;
  • strijas;
  • rozācija;
  • dehidrēta āda;
  • paplašinātas poras.

  Tāpat mezoterapija tiek veikt arī muguras, krūšu, roku, delnu zonā, un procedūra tiek veikta ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā pirms procedūru uzsākšanas sniedzam padziļinātu konsultāciju par mezoterapiju un tās iespējām, kā arī katram klientam individuāli tiek izveidots injekciju kursa grafiks efektīvāku rezultātu sasniegšanai un saglabšanai ilgtermiņā.

  Mezoterapija bieži tiek apvienota arī ar citām estētiskajām procedūrām, piemēram, pīlingu, gaismas terapiju, Hydrafacial, DermaOxy un citām, tā ļaujot sasniegt maksimāli labākus rezultātus.

  Biorevitalizācija vai mezoterapija?

  Nereti abi šie estētiskās kosmetoloģijas termini tiek lietoti kopā, tomēr biorevitalizācija un mezoterapija ir divas dažādas sejas kopšanas procedūras. Šo procedūru būtiskākā atšķirība ir ādā ievadīto vielu sastāvs.

  Mezoterapijā tiek izmantots plašāks aktīvo vielu klāsts un tā saucamie mezoterapijas kokteiļi, kuros apvienotas vairākas aktīvās vielas, dažādu ādas problēmu risināšanai. Savukārt biorevitalizācijas procedūras laikā primāri ādā tiek veikta hialuronskābes ievadīšanai, kas nodrošina ādas intensīvu hidratāciju un tūlītēju liftinga efektu.

  Mezoterapijas kontrindikācijas

  Mezoterapija netiek veikta šādu veselības stāvokļu gadījumos:

  • grūtniecība;
  • epilepsija;
  • keloīdu rētu veidošanās tendence;
  • asins recēšanas traucējumi;
  • pēcoperācijas periodi.

  Kas jāievēro pēc procedūras?

  • 12h pēc mezoterapijas procedūras ieteicams nelietot dekoratīvo kosmētiku.
  • 2–3 dienas pēc procedūras nav ieteicams apmeklēt saunu, pirti, baseinu.
  • Vismaz nedēļu pēc procedūras jālieto saules aizsargkrēms ar laika apstākļiem atbilstošu SPF filtru, jāizvairās no tiešiem saules stariem, nedrīkst apmeklēt solāriju.

  Mūsu speciālisti

  Kosmētiķe Sintija Vēciņa

  Sintija Vēciņa ir kosmetologs ar medicīnisko izglītību veselības aprūpē (māszinības). Speciāliste ir iekļauta Latvijas ārstniecības personu reģistrā. Kosmētiķes diplomu ieguvusi 2006. gadā Starptautiskajā CIDESKO Rīgas kosmētikas skolā. Speciāliste savas zināšanas regulāri papildina apmeklējot izstādes, kursus un seminārus arī ārzemēs.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Mezoterapija ir neķirurģiska estētiskā procedūra, kuras laikā ādas virsējā slānī, ar mikroinjekciju palīdzību, tiek ievadītas ādai nepieciešamas aktīvās vielas, kas veicina ādas reģenerācijas un vielmaiņas procesus, novērš ādas novecošanos un citas ādas nepilnības.

  Mezoterapijas procedūras cena ir atkarīga no apstrādes zonas.

  Lai nodrošinātu maksimālu un noturīgu procedūras efektu, aptuvenais mezoterapijas kurs ilgums ir 4–6 procedūras, atkarībā no klienta individuālā ādas stāvokļa un vēlamajiem rezultātiem.

  Atkarībā no veikto procedūru skaita un ādas stāvokļa, mezoterapijas efekts saglabājas pat līdz 12 mēnešiem.

  Atkarībā no individuālā sāpju sliekšņa, procedūras laikā iespējams neliels diskomforts.