AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Mezoterapija veselības un skaistuma centrā Adoria – ienāc!

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Mezoterapija ir procedūra, kas atjauno ādas struktūru, stimulē ādas šūnu pašatjaunošanos, aizkavē ādas novecošanos un grumbu veidošanos. Āda atgūst savu veselīgo izskatu, tonusu un elastību sejas, kakla vai dekoltē zonā, uzlabojas sejas ovāls, un mazinās tik netīkamā estētiskā problēma kā dubultzods. Mezoterapijas procedūras laikā ādā tiek veiktas mikroinjekcijas 0,5 – 0.13 mm dziļumā, ievadot bioloģiski aktīvas vielas, kas nepieciešamas ādas atjaunošanai. Nepieciešamo vielu sastāvs un daudzums tiek noteikts katram klientam individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma un citiem kritērijiem. Mezoterapijas injekcijas neatstāj nekādas pēdas uz apstrādātā ādas laukuma.

  Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā sniegsim visas nepieciešamās konsultācijas par mezoterapiju un tās iespējām, noteiksim jums piemērotāko procedūras veidu un izveidosim injekciju kursa grafiku efektīva rezultāta sasniegšanai un saglabāšanai iespējami ilgā laika posmā.