AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Kvalitatīvi Zobu implanti – veselības centrā Adoria

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Zobu implanti - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Zobu implanti

  Diemžēl neviens nav pasargāts no situācijas, kad dzīves laikā var gadīties zaudēt vienu vai vairākus zobus. Tas ietekmē ne tikai pašapziņu un pārliecību par sevi, bet arī vispārējo veselību, kā arī veicina pāragru sejas novecošanos. Tieši tāpēc ir svarīgi pēc iespējas ātrāk rast risinājumu – zaudētos zobus aizstāt.

  Šādās situācijās palīgā nāk stomatoloģijas speciālisti – protezētāji, zobu ķirurgi un implantologi, – kas ieteiks atbilstošāko zaudēto zobu aizstāšanas metodi. Pateicoties mūsdienu zobārstniecības tehnoloģijām, situāciju ir iespējams labot pat tādos gadījumos, kad mutē savi zobi vairs nav palikuši vispār.

  Modernā protezēšana vairs nav iedomājama bez zobu implantu pielietošanas ikdienas praksē.

  Zobu implants ir mākslīgs zobu saknes aizvietotājs. Tas ir neliels, skrūvei līdzīgs titāna sakausējuma elements, kas tiek ievietots žokļa kaulā, veidojot stabilu pamatni tālākai zoba kroņa izveidei no mākslīgajiem materiāliem. Zobu implanti ļauj aizstāt vienu vai vairākus trūkstošus zobu, kas gan vizuāli, gan funkcionāli neatšķiras no dabīgajiem zobiem.

  Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecības speciālisti nodrošina augstākā līmeņa zobu implantoloģijas pakalpojumus, izmantojot modernāko aprīkojumu un pasaulē atzītus materiālus, lai saviem pacientiem sniegtu iespēju atkal smaidīt ar pilnu pārliecību!

  Zobu implanti – priekšrocības

  Mūsdienās protezēšana piedāvā dažādas ārstēšanas metodes, kas ļauj aizstāt trūkstošos zobus. Taču attīstoties tehnoloģijām, tieši zobu implantēšana tiek uzskatīta par modernāko metodi, kas sniedz vairākas būtiskas priekšrocības.

  • Estētika. Mākslīgie zobi, kas izveidoti uz implanta, dabiski un nemanāmi iekļaujas starp esošajiem zobiem.
  • Netiek traumēti citi zobi. Zobu tilta uzstādīšanai nepieciešams slīpēt blakus esošos zobus, kas ar laiku var radīt šo zobu bojāšanās riskus. Zobu implantu ievietošana neietekmē blakus esošo zobu veselību un izskatu.
  • Pilnīgs komforts. Mākslīgie zobi, kas būvēti uz implantiem, ikdienā ne funkciju, ne sajūtu ziņā neatšķiras no dabīgajiem zobiem. Nav jāuztraucas par tādām problēmām kā ilgstošs adaptācijas periods, mainīta dikcija, apgrūtināta ēšana, laikietilpīgāka mutes higiēna veikšana un citām neērtībām, kas var piemeklēt tos pacientus, kuri ikdienā izmanto izņemamās zobu protēzes.
  • Iespējams apvienot vairākas protezēšanas metodes. Daļa pacientu izvēlas ievietot dažus implantus uz kuriem vēlāk fiksēt zobu protēzes. Tas ir viens no risinājumiem, ja zobu implanti visai mutei, cenas ziņā, nav pacientam atbilstošs variants. Šādā veidā zobu protēzes iegūst daudz stabilāku fiksāciju, un pacientam protēžu izmantošana ikdiena ir daudz ērtāka un komfortablāka.
  • Izturība. Mūsu klīnikā tiek izmantoti kvalitatīvie un ilgmūžīgie Neodent un Straumann zobu implanti. Pieredze rāda, ka kvalitatīvi ievietots implants var būt izturīgāks pat par dabīgajiem zobiem. Galvenais ir ievērot kārtīgu un regulāru mutes dobuma higiēnu, kas ļaus saglabāt implantus to sākotnējā kvalitātē līdz pat mūža galam.
  • Dabiskas sajūtas. Implantētie zobi nerada svešķermeņa sajūtu mutē. Titāna sakausējums, ko izmanto implantam, ir bioinerts un veselībai nekaitīgs materiāls, kas ar laiku pilnībā saaug ar cilvēka audiem un nerada nepatīkamas sajūtas.
  • Ievietojami jebkurā vecumā. Zobu implanti ir ievietojami ikvienam veselam cilvēkam praktiski jebkurā vecumā, no brīža, kad iznākuši visi pastāvīgie zobi.

  Zobu implanti – cena

  Zobu implanti cenas ziņā ir dārgāks risinājums kā citas protezēšanas metodes, tādēļ daļa pacientu mēdz šaubīties par to, vai šī metode ir piemērota tieši viņiem.

  Šādos gadījumos aicinām klientus pieteikties uz konsultāciju, lai ar speciālistu izrunātu visu metožu priekšrocības un mīnusus, un vienotos par pacientam atbilstošāko ārstēšanas metodi.

  Taču tieši augstā izturība, ilgmūžiba un kvalitāte, tāpat arī estētiskie ieguvumi un komforts ir tas, kas raksturo šo protezēšanas metodi. Zobu implanti kalpo visu mūžu, nav nepieciešams veikt atkārtotas procedūras, līdz ar to, reiz ievietojot implantu, vairs nebūs jāuztraucas par izmaksām, kas pēc gadiem būs jāiegulda atkārtoti.

  Zobu implantēšana – procesa norise

  • Konsultācija. Sākotnēji pacients ierodas pie veselības centra Adoria implantoloģijas speciālista uz konsultāciju. Tās laikā tiek veikta pacienta zobu pārbaude un novērtēts mutes dobuma veselības stāvoklis, kā arī veikta rūpīga smaganu apskate. Lai izvērtētu zobu kaula stāvokli tiek veikts 3D rentgens. Pēc pārbaudes speciālists sastāda ārstēšanas plānu un aprēķina kopējās ārstēšanas izmaksas.
  • Implanta ievietošana. Implanta ievietošanas procedūra nav ilgāka par 30 – 60 minūtēm. Tā tiek veikta vietējā anestēzijā un ir nesāpīga.
  • Dzīšanas process. Lai uz implanta varētu izveidot jauno zoba kroni, tam nepieciešams sadzīt un ieaugt žoklī. Kopumā šīs process aizņem aptuveni 4 – 6 mēnešus. 10 – 14 dienas pēc implantu ievietošanas, pacients ierodas uz šuvju noņemšanu. Pēc nepieciešamības, piemēram, gadījumos, ja zobu implanti ievietoti redzamā vietā, pacientam tiek uzlikts viens vai vairāki pagaidu kroņi, lai dzīšanas procesa laikā pacienta ikdiena būtu pēc iespējas komfortablāka.
  • Jaunā zoba kroņa izveide. Kad implanta ievietošanas vieta ir sadzijusi un zoba implants ir nostiprinājies, tiek noņemts nospiedums, lai pacientam varētu tikt izgatavots kronis no izvēlētā materiāla. Pēc tam seko vairākas vizītes jaunā kroņa piemērīšanai. Pēdējās vizītes laikā implantācijas process tiek noslēgts ar jaunā zoba kroņa galīgu uzstādīšanu.

  Veselības un skaistuma centra Adoria profesionālā zobārstniecības komanda aicina – atgūt skaistu, koptu un pievilcīgu smaidu nekad nav par vēlu! Adoria zobārstniecība – Jums un Jūsu ģimenei!

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Mūsu zobārstniecībā pacientiem tiek piedāvāti kvalitatīvie Neodent un Straumann zobu implanti. Šveices uzņēmums Starumann ir viens no vadošajiem zobu implantu izpētes un ieviešanas līderiem pasaulē un piedāvā augstākās kvalitātes zobu implantus.

  Implantoloģijas izmaksas tiek aprēķinātas ņemot vērā visas nepieciešamās konsultācijas un pārbaudes, papildu manipulācijas, kroņa uzstādīšanas izmaksas u.c. Par precīzām ārstēšanas izmaksām nepieciešams konsultēties ar speciālistu. Aktuālās implantoloģijas pakalpojumu cenas iespējams aplūkot sadaļā Cenrādis.

  Jā, zobu implanti visai mutei ir uzstādāmi jebkuram pacientam, jebkurā vecumā, ja pacienta žokļa kaula stāvoklis un vispārējā veselība ir atbilstoša implantu ievietošanai.

  Implanta ievietošanas process aizņem aptuveni 30 – 60 minūtes. Manipulācija tiek veikta izmantojot anestēziju un ir nesāpīga.

  Mākslīgo zobu kroņu kopšana neatšķiras no dabīgo zobu kopšanas. Zobu implanti nerada nekādu diskomfortu vai neērtības, ikdienā tie nav jūtami.