AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Zobārstniecība Rīgas centrā klīnikā Adoria

Izvēlies pakalpojumu

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Vispārējā un estētiskā zobārstniecība Adoria klīnikā

  Rūpēties par savu zobu veselību ir svarīgi jau no pirmajiem dzīves gadiem, līdz pat sirmam vecumam.
  Veseli un kopti zobi ir ne vien vizuāli pievilcīgi un sniegs pārliecību, ar smaidu ejot cauri dzīvei, bet ir arī vitāli svarīgi vispārējai ķermeņa veselībai.

  Tieši tāpēc regulāri apmeklēt zobārstu ir jāatceras ikvienam, – profilaktiska apskate reizi vai divas gadā ļaus uzturēt mutes dobuma veselību, laikus novērst kariesa radītos zobu bojājumus, kā arī sastādīt rūpīgu ārstēšanas plānu, ja konstatētas kādas nopietnākas problēmas.

  Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecība Jūs aicina apmeklēt kādu no mūsu profesionālās zobārstu komandas speciālistiem. Kopīgi rūpēsimies par to, lai Jūsu smaids būtu vienmēr mirdzošs!

  Mūsu zobārstniecība Rīgā, pašā pilsētas centrā, blakus Ziedoņdārzam, sniedz iespēju savu zobārstu Rīgā apmeklēt ērti un bez garām rindām, visus nepieciešamos zobārstniecības pakalpojumus saņemot vienā vietā.

  Profesionāla zobārstniecība Rīgā Jums un Jūsu ģimenei, – gaidīsim mazos pacientus ar vecākiem, lai laikus rūpētos par to, lai Jūsu bērna zobi būtu balti, veseli un stipri gan piena zobu periodā, gan zobu nomaiņas periodā, kad tik svarīgi sekot līdzi tam, kā aug pastāvīgie zobi un, vai bērnam veidojas pareizs sakodiens.

  Vispārējā zobārstniecība

  Skaistuma un veselības centrā Adoria tiek piedāvāti sekojoši vispārējās zobārstniecības pakalpojumi:

  • terapija;
  • rentgena izmeklējumi;
  • zobu plombēšana ar kompozīta materiālu;
  • endodontija (zoba sakņu kanālu ārstēšana);
  • ķirurģija (zobu ekstrakcija jeb izraušana, traumu ārstēšana).

  Vispārējā zobu terapija:

  Terapeitiskā zobu ārstēšana ir visbiežākais iemesls, kāpēc pacienti apmeklē zobārstu.

  Terapeitiskā zobārstniecība palīdz ne tikai labot jau esošās problēmas, bet laikus pamanīt un novērst smagus zobu bojājumus, tādejādi izvairoties no zobu ekstrakcijas, jeb izraušanas.

  Profesionāls zobārsts spēs pamanīt arī pavisam nelielus kariesa radītus zobu bojājumus, un ar mūsdienīgiem ārstēšanas veidiem un plašu kompozītmateriālu, jeb plombju klāstu, veikt zobu labošanu un atjaunot bojāto zoba formu tā, ka atšķirību no dabīga zoba pamanīt būs praktiski neiespējami.

  Ārstēšana ar mikroskopu

  Mūsu zobārstniecība zobu ārstēšanai izmanto mikroskopu, tādejādi zobārsts spēs nodrošinot visaugstāko ārstēšanas precizitāti lielā palielinājumā.

  Tas ir īpaši noderīgs un nepieciešams komplicētu, grūti atrodamu, sarežģītu formu zobu kanālu ārstēšanai un pārārstēšanai.

  Mikroskops tiek izmantots arī zobārstniecības ķirurģijā, protezēšanā un implantoloģija.

  Rentgenoloģija

  Lai varētu uzsākt nekavējošu un operatīvu zobu ārstēšanu, nodrošinām uz vietas veikt zobu rentgena izmeklējumu, kas sniedz iespēju precīzāk noteikt problēmas cēloni.

  Rentgena izmeklējums un zobārsta veikta profilaktiska zobu apskate ļauj sastādīt paredzamu ārstēšanas plānu, tādejādi pacients var laikus rēķināties ar plānotajām izmaksām.

  Endodontija

  Endodontija ir vispārējās zobārstniecības nozare, kas ārstē zobu saknes un kanālus.
  Zobu sakņu kanālu ārstēšana nepieciešama gadījumos, kad zobu plaši skāris kariess un to atjaunot ar kompozītmateriāliem, neskarot dzīvos zoba audus, nav iespējams.

  Procedūras laikā tiek izņemti visi zoba dzīvie audi un zoba nervs, tiek iztīrītas zoba saknes un aizpildītas ar speciālu materiālu.

  Tas ļauj saglabāt esošo zobu un izvairīties no zoba ekstrakcijas, tādejādi zobs var pildīt savas funkcijas daudzus gadus.

  Ķirurģija

  Mutes dobuma ķirurģiskās manipulācijas nepieciešamas, lai saglābtu esošos zobus, likvidētu iekaisuma procesus un ārstētu dažādas mutes dobuma saslimšanas.

  Estētiskā zobārstniecība

  Skaistuma un veselības centra Adoria zobārstniecība piedāvā arī plašu estētiskās zobārstniecības pakalpojumu klāstu.

  Kad cilvēkam trūkst zobi vai ir zobu defekti, nāk palīgā estētiskā zobārstniecība. Modernas tehnoloģijas ļauj atjaunot trūkstošos zobus, atgriežot gan zobu funkcionalitāti, gan estētiku, ļaujot smaidīt ar pārliecību.

  Estētiskā zobārstniecība ir zobu izskata uzlabošana sākot no nelielām korekcijām, kā, piemēram, zobu balināšana, zobu virsmas pārklāšana ar speciāliem materiāliem līdz zobu protezēšanai.

  Turklāt mūsdienīgās procedūras un aparatūra ļauj tik pie brīnišķīga, starojoša smaida maksimāli ātri un nesāpīgi.

  Piedāvājam sekojošus estētiskās zobārstniecības pakalpojumus:

  • zobu balināšana;
  • swarovski kristāliņu rota uz zoba virsmas;
  • zobu virsmas pārklāšana ar kompozītmateriāliem;
  • implantoloģija;
  • protēžu izveidošana;
  • kroņu/tiltu izveidošana;
  • zobu higiēna;
  • ortodontiskā ārstēšana – Elaineri, jeb kapes.

  Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecības speciālisti

  Labs zobārsts ir ne tikai ārsts un savas jomas speciālists. Pareizi izvēlēts zobārsts kļūst par uzticamu palīgu daudzu gadu garumā, rūpējoties par to, lai pacients justos droši, ērti un patīkami katras vizītes laikā.

  Mūsu zobārstniecības speciālisti ir augsti kvalificēti, un savu profesionalitāti regulāri papildina dažādos kvalifikācijas celšanas kursos, semināros un apmācībās Latvijā un Ārzemēs.

  Adoria skaistuma un veselības klīnika ir ikvienam pieejama Rīgas zobārstniecība, kas nodrošinās vienmēr precīzu, uzmanīgu un iejūtīgu attieksmi pret saviem pacientiem.

  Mūsu zobārsti:

  Ieva Breča
  Alīna Borovikova
  Darja Gvergžde
  Polina Bite
  Irina Asireiko

  Mūsu zobu higiēnisti:

  Anita Preisa
  Ance Fokerote

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Pieteikt vizīti ir ātri un vienkārši. Zvanot pa tālruni +371 67315000, vai aizpildot viegli saprotamu un ērtu pieteikuma anketu mūsu mājaslapā.

  Visas zobārstniecības pakalpojumu cenas apskatāmas mājas lapas sadaļā Cenrādis. Pirmreizējās konsultācijas maksa ir 45.00 €.

  Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecībā rindas kārtībā tiek nodrošināti valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi bērniem līdz 18 gadu vecumam.

  Jā, mūsu klīnika, sadarbībā ar banku Citadele, piedāvā iegādāties pakalpojumus uz nomaksu. Nomaksas nosacījumus iespējams noskaidrot iepriekš zvanot vai piesakot vizīti.

  Atkarībā no veiktās ārstēšanas procedūras, taču ierasti pēc zobu vispārējās terapijas un labošanas ar kompozītmateriālu ēst un dzert nebūtu ieteicams vismaz stundu.