AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Zobārstniecība bērniem

Izvēlies pakalpojumu

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Bērnu zobārsts - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Bērni ir īpašs zobārstu klientu loks. Mazuļa pirmā vizīte pie zobārsta var palikt atmiņā uz mūžu un noteikt to, vai turpmāk zobārsta apmeklējums būs patīkams vai ar bailēm saistīts. Veselības un skaistuma centrā Adoria strādā pieredzējuši bērnu zobārsti, kas spēj ātri izveidot savstarpēju kontaktu ar mazo pacientu un rūpīgi izskaidro visas ar zobu apskati un ārstēšanu saistītās darbības. Arī pati ārstēšana tiek veikta, ievērojot bērna vecumu un emocionālo noskaņojumu – draudzīgā, nomierinošā gaisotnē, izmantojot rotaļu elementus. Ja nepieciešams piedāvājam īpašu psihoemocionālu sagatavošanu, kas palīdzēs bērnam nomierināties un labāk izprast zobārsta vizītes norisi.

  Piedāvājam šādus bērnu zobārstniecības pakalpojumus:

  • apskate un konsultācijas;
  • zobu rentgens;
  • zobu plombēšana;
  • zobu ekstrakcija (izraušana);
  • zobu higiēna;
  • psihoemocionāla sagatavošana.

  Veselības un skaistuma centra Adoria zobārstniecībā rindas kārtībā nodrošinām bērnu zobārstniecības pakalpojumus no valsts budžeta līdzekļiem. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.1529 „Veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtība” zobārstniecības pakalpojumi no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāti bērniem līdz 18 gadu vecumam. Tāpat bērniem tiek apmaksāta zobu higiēna: 2 līdz 18 gadu vecumā – vienu reizi gadā (izņemot 7, 11 un 12 gadu vecumā – tad divas reizes gadā).