AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Atsaucīgs ģimenes ārsts Rīgas centrā

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Ģimenes ārsts - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Ģimenes ārsts – primārās veselības aprūpes speciālists

  Ģimenes ārsts ir ārstniecības persona, kas jau no dzimšanas līdz pat sirmam vecumam nepieciešams katram. Ģimenes ārsti nodrošina nepārtrauktu, plaša spektra primāro veselības aprūpi visas dzīves garumā, pārzina savu pacientu veselības vēsturi, veicina pacientu veselības profilaksi, veic dažādu, ar veselību saistītu izziņu un nosūtījumu izsniegšanu, diagnosticē saslimšanas un pielāgo piemērotāko ārstēšanas metodi un tālāk nepieciešamos izmeklējumus u. c.

  Veselības un skaistuma centrs Adoria, Rīgā, A. Čaka ielā 70 –3 aicina saņemt valsts apmaksātos un maksas ģimenes ārstu pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem no dzimšanas. Jaunu pacientu reģistrāciju veicam pēc iepriekšējas vienošanās vai praksē pieņemto pacientu ģimenes locekļus.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Veselības un skaistuma centra Adoria ģimenes ārsti jaunu reģistrāciju veic pēc iepriekšējas vienošanās vai praksē esošo pacientu ģimenes locekļus. Lai uzzinātu vairāk, aicinām zvanīt pa tālruni +371 67 315000.

  Jā, reģistrētajiem pacientiem nepieciešamības gadījumā tiek nodrošinātas arī mājas vizītes. Mājas vizītes tiek nodrošinātas arī maksas pakalpojumu ietvaros.

  Jā, nodrošinām arī šoferu un medību atļauju izsniegšanu.

  Jā, mūsu ģimenes ārsti nodrošina visa vecuma pacientu veselības aprūpi.

  Lai saņemtu ģimenes ārsta pakalpojumus, pirms vizītes obligāti nepieciešams veikt pierakstu. Nodrošinām gan valsts apmaksātos, gan maksas ģimenes ārsta pakalpojumus. Lai iepazītos ar aktuālajām maksas pakalpojumu cenām, aicinām apskatīt sadaļu Cenrādis!