AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ārstnieciskā kosmetoloģija veselības centrā Adoria – ienāc!

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Atšķirībā no estētiskās kosmetoloģijas, ārstnieciskā kosmetoloģija nozīmē ādas ārstēšanu. Ārstnieciskā kosmetoloģija palīdz risināt dažādas ādas problēmas, to izmanto ādas veidojumu (kārpas u.tml.), rētu un plankumu likvidēšanā, ar tās palīdzību ārstē pinnes un izsitumus. Nereti problēmas risināšanai nepieciešams ilgāks laiks, tostarp arī padziļināti izmeklējumi, specializētu procedūru apmeklēšana, medikamentu lietošana un rūpīga kosmetologa ieteikumu ievērošana.

  Veselības un skaistuma centra Adoria Skaistumkopšanas centrs piedāvā plašu ārstnieciskās kosmetoloģijas pakalpojumu klāstu. Mūsu rīcībā ir jaunākās iekārtas un ārstnieciskās kosmetoloģijas līdzekļi dažādu problēmu risināšanai. Adoria kosmetoloģijas speciālisti regulāri pilnveido savu profesionālo pieredzi atbilstoši šīs jomas tendencēm, lai klientiem spētu piedāvāt šobrīd efektīvākos un modernākos ārstēšanas pakalpojumus.