AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Profesionāls kosmetologs Rīgas centrā – palutini sevi

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Kosmetologs – veic skaistuma procedūras

  Izskatīties skaistām un koptām – tā ir ne tikai vēlme saglabāt mirdzošu un jauneklīgu sejas ādu vai pievilcīgu ķermeni, tas ir arī sievietes apliecinājums pašai sev – es pati sev esmu vislielākais dārgums!

  Palutināt sevi ikdienas skrējienā un rutīnā, lai ar jauniem spēkiem, pārliecību par sevi un starojošu smaidu dotos dāvāt rūpes saviem mīļajiem, iedvesmotu darba kolēģus un citus līdzcilvēkus. Rūpes par savu skaistumu nav vien ārišķīgs, mirklīgs prieks. Tā ir sievietes iespēja pateikties savam ķermenim par visu to darbu, ko tas veic ikdienā. Mirklis atpūtai un atelpai, ļaujot par sevi parūpēties kāda cita rokām.

  Starojoša un par sevi pārliecināta sieviete ir kā brīnišķīgs zieds, kas ar savu unikālo šarmu un personību iedvesmo, liek atskatīties un, pavisam noteikti, ienes pasaulē vairāk prieka, mīlestības un harmonijas.

  Tieši tāpēc, mēs, veselības un skaistuma centrs Adoria, ar lielu prieku sniedzam iespēju ikvienai sievietei palutināt sevi, saņemot augstākā līmeņa kosmetoloģijas un skaistumkopšanas pakalpojumus.

  Jo tieši profesionāls, zinošs un pieredzējis kosmetologs spēj dāvāt gan labsajūtas pilnus brīžus, gan nodrošināt to, lai ikvienai klientei sākotnēji tiktu noteikts sejas ādas tips, pielāgotas tam atbilstošākās procedūras un ieteikti piemērotākie ikdienas kopšanas līdzekļi, lai saglabātu sejas ādas jaunību, tvirtumu un mirdzumu pēc iespējas ilgāk!

  Jāpiebilst, ka kosmetoloģijas pakalpojumi ir piemēroti ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un jauniešiem, kas saskaras ar sejas ādas problēmām.

  Ko dara kosmetologs un kas ir kosmetoloģija?

  Kosmetoloģija ir zinātne, kas pēta dažādus ādas kosmētiskos defektus un to ārstēšanu. Tā ir nozare, kurā apvienojas estētika ar cilvēku aprūpi. Tā sniedz iespēju ne tikai relaksēties, atgūt un uzturēt skaistu, koptu, jauneklīgu sejas ādu, bet arī ārstēt un uzturēt sejas ādas veselību gadījumos, kad konstatētas kādas nopietnākas problēmas.

  Dermatologs ir ādas ārsts, kas diagnosticē, ārstē un sniedz profilaktisku ārstniecisko terapiju. Savukārt kosmetologs ir kā terapeits, kas var palīdzēt ādas atlabšanas posmā pēc dažāda veida ādas problēmu novēršanas.

  Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi, lai izvēlētais speciālists būtu savas jomas profesionālis. Tas nozīmē:

  • atbilstoša iegūtā izglītība,
  • regulāra zināšanu papildināšana dažāda veida semināros, kvalifikācijas celšanas kursos un apmācībās, lai spētu sekot jaunākajām tendencēm ādas kopšanas, kosmētisko līdzekļu un procedūru jomā,tiek nodrošinātas un ievērotas visas normatīvos noteiktās normas un higiēnas prasības,
  • zināšanas un spēja profesionāli konsultēt par procedūrās izmantotajiem kosmētiskajiem līdzekļiem un metodēm.

  Kosmētiķis pārzina dermatoloģijas pamatus, zina visu par ādas kopšanu, tai paredzētajiem kosmētikas līdzekļiem un procedūrām, veic masāžas, darbojas SPA jomā un spēj sniegt konsultācijas par klientam piemērotāko ikdienas ādas kopšanas rutīnu.

  Kosmetoloģija ir joma, kas attīstās nepārtraukti. Līdzās ierastajām un gadiem ilgi pielietotajām procedūrām parādās arvien jaunas metodes. Tāpēc tieši zinošs un labs kosmetologs spēs atšķirt metodes, kuru iedarbība nav pilnībā droša, pārbaudīta un efektīva, un kuras sniegs pārliecinošus un uzticamus rezultātus.

  Varam lepoties ar to, ka mūsu kosmētiķe ir augsta līmeņa, zinoša un pieredzes bagāta speciāliste, kas reģistrēta Veselības inspekcijas ārstniecības personu reģistrā.

  Veselības un skaistuma centra Adoria piedāvātie skaistumkopšanas pakalpojumi:

  • Ārstnieciskā kosmetoloģija
  • Estētiskā kosmetoloģija
  • Skābekļa kosmetoloģija
  • HydraFacial procedūra
  • Botulīna injekcijas
  • Mezoterapija
  • Lāzerepilācija
  • Vaksācija
  • Masāžas
  • Pretcelulīta procedūras
  • Kosmetologa konsultācija u.c.

  Sejas kopšana jauniešiem

  Nav noslēpums, ka pubertātes un pārejas vecuma hormonālo izmaiņu rezultātā, daļa jauniešu saskarās ar vidēji smagām, līdz pat smagām sejas un ķermeņa ādas problēmām. Īpaši smagos gadījumos sākotnēji nepieciešams vērsties pie dermatologa.

  Taču vieglu simptomu gadījumos, kā arī pēc dermatologa konsultācijas un atļaujas, problemātisku un aknes skartu ādu lieliski palīdzēs ārstēt un atveseļot arī kosmetologs. Jauniešiem šajā vecumā ir īpaši svarīgi uzsvērt pareizu, rūpīgu un ādas stāvoklim atbilstošu sejas kopšanas rutīnu.

  Droša un sterila sejas tīrīšana pie kosmetologa palīdzēs ierobežot un novērst dažādu infekciju un iekaisumu veidošanos un attīstību, tādejādi mazinot paliekošu rētu vai citu ādas problēmu riskus.

  Veselības un skaistuma centra Adoria kosmetoloģijas centrs aicina uzticēt rūpes par savas ādas skaistumu un veselību mūsu speciālistiem!

  Pieejams, rūpīgs un labs kosmetologs Rīgā, ērtā atrašanās vietā pašā Rīgas centrā Veselības un skaistuma centrā Adoria. Priecājamies par pozitīvām atsauksmēm dažādos sociālajos tīklos un forumos, tāpēc ik dienas veicam savu darbu tā, lai mūsu klientes pēc veiktajām procedūrām vienmēr aizietu apmierinātas, atpūtušās un starojošas.

  Mūsu speciālisti

  Kosmētiķe Sintija Vēciņa

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Kosmētiķis ir sertificēts skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējs, kas risina sejas ādas un ķermeņa estētiskās problēmas, izmantojot dažādas manuālās un aparātu tehnikas, kā arī sniedz citus kosmētiska rakstura pakalpojums vizuālā izskata, fiziskās formas un pašsajūtas uzlabošanai. Mūsu kosmetoloģijas speciāliste ir arī reģistrēta Veselības inspekcijas ārstniecības personu reģistrā.

  Ar aktuālajām pakalpojumu cenām aicinām iepazīties mūsu mājaslapā sadaļā Cenrādis.

  Jā, piedāvājam iespēju iegādāties arī dāvanu kartes. To ir iespējams izdarīt gan uz vietas, Adoria skaistuma un veselības centrā, gan adoria.lv mājaslapā.

  Kosmētiskās procedūras ir piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem līdz pat sirmam vecumam, kā arī jauniešiem jau no pubertātes vecuma.

  Aptuveni 1–2 darba dienu laikā iespējams veikt pierakstu. Veselības un skaistuma centra Adoria kosmetologa darba laiks tiek organizēts tā, lai klienti varētu pierakstīties sev iespējami izdevīgākā laikā. Lai uzzinātu par aktuālajām pieraksta iespējām lūdzam sazināties pa tālruni +371 67 315 000 vai rakstot un e–pasta adresi adoria@adoria.lv!