AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Profesionāls ķīmiskais pīlings Rīgā skaistuma centrā Adoria

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Pīlings – tā ir ādas attīrīšana, kas palīdz no ādas virsmas attīrīt atmirušās šūnas. Ar pīlinga palīdzību tiek attīrītas poras, āda sāk labāk elpot, uzņemt skābekli, uzlabojas tās asinsrite, izlīdzinās ādas virsmas struktūra, un āda atkal iegūst veselīgu izskatu. Kosmetoloģijā izmanto vairākus pīlingu veidus un ķīmiskais pīlings ir viens no biežāk pielietotajiem pīlingu veidiem, kas sniedz ātru un efektīvu rezultātu. Uz ādas uzklāj speciālu augļskābju maisījumu, kas palīdz vienmērīgi nolobīt ādas virskārtas atmirušās šūnas un attīrīt ādu. Pēc ķīmiskā pīlinga procedūras āda kļūst elastīgāka, veselīgāka, tiek izlīdzinātas sīkās grumbiņas un aizkavēta to tālāka veidošanās, iztīrās poras un uzlabojas ādas mitrināšana un apgāde ar skābekli.

  Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrā piedāvājam veikt ķīmiskā pīlinga procedūru. Piedāvājam arī īpašas pīlinga procedūras taukainai un jūtīgai sejas ādai.