AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Sejas, ķermeņa un bikini vaksācija par izdevīgām cenām

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Vaksācija - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Vaksācija: efektīva metode liekā apmatojuma likvidēšanai

  Vaksācija ir viena no iecienītākajām un senākajām lieko matiņu likvidēšanas metodēm, kas nodrošina efektīvu rezultātu. Lai gan mūsdienās lieko matiņu likvidācijai ir pieejamas metodes, kas nodrošina ilgstošu un paliekošu efektu, piemēram, lāzerepilācija, tomēr vaksācija, pateicoties procedūras pieejamajām cenām un tūlītējam rezultātam, vēl aizvien ir iecienīta procedūra, kuru izvēlas veikt ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. 

  Vaksācijas laikā apstrādājamais ādas laukums tiek noklāts ar speciālu vasku, kas pēc tam tiek norauts pretēji matiņu augšanas virzienam. Procedūras gaitā matiņi tiek izrauti ar visu sakni, kā rezultātā matiņi ataug daudz plānāki un ataugšanas process norit daudz lēnāk. Lai mazinātu procedūras radīto kairinājumu, pēc vaksācijas tiek uzklāti pēcvaksācijas līdzekļi, kas nomierina sakairināto ādu. 

  Veselības un skaistuma centrā Adoria, rūpējoties par mūsu klientu veselību un labsajūtu, nodrošinām maksimāli mazsāpīgu un drošu liekā apmatojuma likvidēšanu. Piedāvājam veikt sejas zonas vaksāciju, vaksāciju kājām, rokām, bikini zonai un padusēm gan sievietēm, gan vīriešiem. Procedūras laikā izmantojam jaunākās paaudzes vaksācijas un pēcvaksācijas produktus.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Veselības un skaistuma centrā Adoria vaksācija tiek veikta no 16 gadu vecuma.

  Vaksācijas efekts ir atkarīgs no individuālā matiņu ataugšanas ātruma, taču vidēji efekts saglabājas 3–5 nedēļas. Ja vaksācija tiek veikta regulāri, vaksācijas efekts saglabājas ilgāk.

  Vaksācija ir pilnībā droša lieko matiņu likvidēšanas metode lielākajai daļai cilvēku. Tomēr atsevišķos gadījumos iespējama individuāla alerģiska reakcija pret procedūrā izmantotajiem materiāliem. Tādā gadījumā speciālists ieteiks citu matiņu likvidēšanas tehniku vai materiālus.

  Ja vaksācija regulāri ir veikta arī pirms grūtniecības, procedūru drīkst turpināt arī grūtniecības laikā. Taču iepriekš vēlams konsultēties ar ginekologu, kā arī jārēķinās, ka grūtniecības laikā var būt pastiprināta ādas jutība un procedūra var sagādāt lielāku diskomfortu. Ja vaksācija pirms grūtniecības nav veikta, to uzsākt grūtniecības laikā nav ieteicams.

  Jā, Veselības un skaistuma centrā Adoria visus vaksācijas pakalpojumus piedāvājam veikt gan sievietēm, gan vīriešiem.