AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Skaistumkopšanas salons Adoria Rīgas centrā – piesakies!

Izvēlies pakalpojumu

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Kosmetoloģijas centrs

  Spēks uzvar spēku, skaistums uzvar visu.
  (Lope de Vega)

  Tik pazīstamā jēdziena „kosmētika” izcelsme rodama no grieķu valodas, kur vārdu savienojums „kosmetikē tekhnē” tulkojumā nozīmē „izrotāšanās māksla”. Savukārt ar kosmetologa palīdzību āda tiek kopta un padarīta veselīga. Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā neierobežotas iespējas gan skaistuma uzturēšanā un pilnveidošanā, gan dažādu problēmu risināšanā. Mēdz teikt, ka katrai sievietei ir jābūt savam frizierim, zobārstam un kosmetologam. Un ne tikai sievietēm, arī mūsdienu vīrieši augstu vērtē koptu un veselīgu ādu un labprāt apmeklē skaistumkopšanas procedūras.

  Veselības un skaistuma centra Adoria Kosmetoloģijas centrs piedāvā plašu kosmetoloģijas pakalpojumu klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā. Mūsu centrā strādā profesionāli kosmetologi, kas regulāri papildina savas zināšanas un prasmes gan Latvijā, gan ārvalstīs, apgūstot arvien jaunu produktu un tehnoloģiju izmantošanu. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais jūsu skaistumam.

  Skaistumkopšanas Speciāliste Kosmetoloģijā – Sintija Vēciņa