AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Dermatologs Rīgas centrā klīnikā Adoria

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Dermatologs - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Dermatologs (dermatovenerologs)

  Āda ir mūsu veselības spogulis. Tā ir mūsu lielākais un redzamākais orgāns, kas klāj visu mūsu ķermeni un tā, kopā ar tās veidojumiem, veido segaudu orgānu sistēmu, kas pilda ļoti daudz un nozīmīgas funkcijas.

  Āda:

  • aizsargā mūs no apkārtējās vides kaitēkļiem (piemēram, UV starojuma, ķīmisko vielu iedarbības, infekcijām, berzes utt.);
  • nodrošina termoregulāciju;
  • atbild par sensoro recepciju (tai pateicoties varam just sāpes, aukstumu, karstumu, pieskārienus);
  • nodrošina dažādu vielu izvadīšanu un uzsūkšanos organismā;
  • piedalās D vitamīna sintēzē u.c.

  Un tieši tāpēc, ka āda kā orgāns ir saredzama, izmaiņas vispārējā ķermeņa veselībā iespējams jau laikus konstatēt, ja sekojam līdzi un uzmanām savas ādas stāvokli.

  Konstatējot jebkādas izmaiņas, sāpes, niezi, diskomfortu vai cita veida ādas un segaudu sistēmas kaites, pirmais speciālists pie kura nepieciešams doties, ir zinošs un labs dermatologs.

  Dermatologs Rīgā, veselības un skaistuma centrā Adoria, gaida gan bērnus, gan pieaugušos. Mūsu dermatoloģijas speciālisti nodrošina modernu diagnostiku un efektīvu ārstēšanu, kā arī padziļinātas konsultācijas.

  Kas ir dermatoloģija un kas ir dermatologs?

  Dermatoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta ādas uzbūvi, tās funkcijas, ārējās vides ietekmi uz ādu, kā arī vispārējās ķermeņa un ādas izmaiņas, kas rodas ādas slimību un iekšējo orgānu saslimšanu gadījumos.

  Dermatoloģijā speciālisti nodarbojas ar ādas slimību jeb dermatožu cēloņu un patoģenēzes izpēti, kā arī pēta šo slimību klīniskās izpausmes. Tāpat tiek izstrādātas diagnostikas, ārstēšanas un profilaktisko pasākumu metodes.

  Ārsts dermatologs ir speciālists, kas diagnosticē un ārstē dažādas ādas, nagu, matu un gļotādas slimības. Dermatologs bieži vien strādā ciešā sadarbībā ar citiem ārstniecības speciālistiem kā alergologiem, gastroenterologiem, ginekologiem u.c.

  Savlaicīga diagnostika – veiksmīgas ārstēšanas pamats

  Dažādu ādas saslimšanu un veidojumu laicīga diagnostika nosaka to, cik veiksmīga un efektīva būs tālākā ārstēšanas gaita.

  Vesela āda ir ne tikai veselības, bet arī laba izskata garants, tādēļ ādas kopšana un ārstēšana ir jo īpaši svarīga. Svarīgi, lai pacienti nenodarbotos ar pašārstēšanu, kas bieži vien rada simptomu saasinājumu, kā arī attīsta citas blakuskaites, un savlaicīgi vērstos pie dermatologa, lai noskaidrotu simptomu vai aizdomīgu veidojumu izcelsmi.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria strādā pieredzes bagāti dermatologi ar daudzu gadu pieredzi, kas regulāri pilnveido savu profesionalitāti un zināšanas par ādas funkcionālo un estētisko veselību.

  Mūsu rīcībā ir jaunākās paaudzes iekārtas, kas palīdz ārstiem ātri un efektīvi veikt kvalitatīvus izmeklējumus, noteikt precīzu diagnozi un nekavējoties uzsākt ārstniecības procesu.

  Minimālas rindas, kvalitatīvs un uz pacientu vērsts vizītes process

  Tā kā dermatologs ar ģimenes ārsta nosūtījumu, bieži vien, rindā ir jāgaida pat vairākus mēnešus, tad situācijās, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešams uzsākt ārstēšanu, svarīga ir katra diena.

  Skaistuma un veselības centrā Adoria pieraksts tiek veidots tā, lai pie mūsu speciālistiem veidotos pēc iespējas īsākas rindas.

  Tāpat arī katrai vizītei tiek atvēlēts pietiekami ilgs laiks, lai pacients varētu saņemt ne tikai diagnostikas un ārstnieciskās terapijas pakalpojumus, bet arī padziļinātu konsultāciju un atbildes uz visiem, ar ādas veselību saistītajiem jautājumiem bez steigas un satraukuma.

  Bērnu dermatologs

  Diemžēl mūsdienās arvien biežāk pie dermatologa vēršas arī pavisam mazu bērnu vecāki. Bērniem dažādas ādas saslimšanas mēdz izpausties savādāk kā pieaugušajiem, bērna āda ir daudz jutīgāka, kā arī tik bieži diagnosticēto alerģiju biežākais simptoms ir tieši dažādas ādas problēmas.

  Savlaicīga diagnostika un ārstēšanas uzsākšana bērniem ir ļoti svarīga, lai novērstu dažādu citu saslimšanu riskus, kā ari mazinātu negatīvus emocionālos pārdzīvojumus un diskomfortu, kas ietekmē ne vien bērna vispārējo veselību, miega kvalitāti, bet arī intelektuālo attīstību un pārliecību par sevi.

  Mūsu veselības centrā dermatologs pieejams bērniem no 2 gadu vecuma. Uz vizīti nepieciešams ņemt līdzi visus iepriekš veiktos izmeklējumus un lietoto medikamentu sarakstu.

  Veselības un skaistuma centra Adoria pakalpojumi dermatoloģijā

  Mūsu veselības centra dermatologi specializējas tādu ādas slimību diagnostikā un ārstēšanā kā:

  • hroniskas ādas slimības – psoriāze, seboreja;
  • ādas alerģijas;
  • dažādi izsitumi;
  • ekzēma;
  • dermatīti;
  • akne;
  • ādas un nagu sēnīte;
  • herpes un ādas vīrusu infekcijas;
  • ādas parazitārās slimības – kašķis, utis u.c.;
  • ādas pigmentācijas problēmas;
  • labdabīgo ādas veidojumu noņemšana – kārpas, papilomas u.c.

  Mūsu dermatologi sniedz arī šādus skaistumkopšanas pakalpojumus:

  • Botulīna injekcijas;
  • Lāzerepilāciju;
  • Estētiskos pakalpojumus.

  Piedāvājam arī konsultācijas jauniešiem par pareizu ādas kopšanu, konsultācijas bērniem no 2 gadu vecuma, visas nepieciešamās analīzes.

  Izmeklējumi

  Dermatoskopija – digitālā vai optiskā dermatoskopija. Nesāpīga dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabas (labdabīgs vai ļaundabīgs) pārbaude.

  Biopsija – audu paraugu noņemšana padziļinātai pārbaudei. Pēc audu parauga noņemšanas, tie tiek nosūtīti mikroskopiskai izmeklēšanai un, ja nepieciešams, histoķīmiskai izmeklēšanai. Šī ir visprecīzākā diagnostikas metode dermatoloģijā, kas ļauj noteikt ādas slimības diagnozi un ādas veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs).

  Mūsu speciālisti

  Dermatologs – Dr. Zane Degro

  Dermatovenerologs – Dr. Jevgēnija Čumakova

  Dermatovenerologs – Dr. Guna Grūbe

  Dermatovenerologs – Dr. Dace Beķere

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Nekāda īpaša iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama. Tomēr vēlams pirms vizītes neuzklāt nekādus krēmus. Tāpat svarīgi uz vizīti ņemt līdzi visus iepriekš veiktos izmeklējumus, analīzes un lietoto medikamentu sarakstu.

  Privātās ārstniecības iestādēs, dermatologs Rīgā, cenas ziņā būs dārgāks kā valsts apmaksāts speciālists. Tomēr akūtu saslimšanu ārstēšanas un savlaicīgas diagnostikas veikšanai svarīgi, lai speciālists būtu pieejams pēc iespējas ātrāk.

  Jā, dermatologs sniegs konsultāciju aknes un citu izteiktu pubertātes hormonālo pārmaiņu rezultātā konstatēto ādas problēmu ārstēšanā. Speciālists ieteiks ikdienā lietojamos kopšanas līdzekļus un izrakstīs arī medikamentus, ja tādi būs nepieciešami.

  Jā, mūsu dermatologi uz vizīti pieņem bērnus no 2 gadu vecuma. Kā bērniem, tā pieaugušajiem tas ir maksas pakalpojums.

  Mūsu klīnikā pieraksts pie speciālistiem tiek veidots tā, lai pēc iespējas samazinātu gaidīšanas laiku. Aptuvenais pieraksta gaidīšanas laiks ir 1–2 nedēļas.