AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ārstnieciskā masāža, kas uzlabos pašsajūtu Rīgas centrā

Izvēlies pakalpojumu

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Ārstnieciskā masāža - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Ārstnieciskā masāža – viens no senākajiem ārstniecības veidiem

  Pieskārienam piemīt teju maģiska iedarbība. Tieši tāpēc masāža ir viena no senākajām dziedniecības metodēm, kas jau gadu tūkstošiem pierāda pieskāriena dziedinošo efektu. Masāža dāvā ne tikai patīkamas emocijas un labsajūtu, relaksē un atslābina, bet palīdz ārstēt arī dažādas veselības kaites. Masāža ir manuāla ārstēšanas tehnika, kuras laikā tiek veikta mehāniska iedarbe uz ādu, zemādu un muskulatūru.

  Ārstnieciskā masāža ir masāžas veids, kas tiek plaši pielietots fizioterapijas un rehabilitācijas jomā, lai pacientiem palīdzētu atbrīvoties no sāpēm, saspringuma, stīvuma un citām nepatīkamām sajūtām ķermenī. Tāpat ārstnieciskā masāža palīdz atjaunot un nostiprināt ķermeņa kustību funkcijas pēc dažādām gūtām traumām – sastiepumiem, izmežģījumiem, lūzumiem, pēc pārslimotām slimībām, pēc grūtniecības u. c.

  Lai parūpētos par sava ķermeņa vispārējo veselību, atslābinātu pārslogotus muskuļus, mazinātu sāpes un diskomfortu, uzlabotu limfas atteci un ikdienā justos labāk, Veselības un skaistuma centra Adoria profesionālā fizioterapeitu un masieru komanda aicina pieteikt savu vizīti jau tagad!

  Nodrošinām ātras pieraksta iespējas un patīkamas cenas, kā arī plašu rehabilitācijas un fizioterapijas pakalpojumu klāstu, kas tiek pielāgots individuāli katram pacientam, balstoties uz vispārējo ķermeņa diagnostiku, aktuālajām veselības problēmām un pacienta vēlmēm un iespējām.

  Ārstnieciskā masāža visam ķermenim, plecu, sprandas un jostas daļai, ārstnieciskā muguras masāža Rīgas centrā, A. Čaka ielā 70–3 Veselības un skaistuma centrā Adoria!

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Jā, ārstnieciskā masāža ir procedūra, kuras nepieciešamību izvērtē un nozīmē ārsts speciālists. Pirms ārstnieciskās masāžas kursa uzsākšanas, stingri ieteicama fizioterapeita konsultācija, kuras laikā ārsts izvērtēs pacienta veselības stāvokli un nozīmēs piemērotākās rehabilitācijas procedūras.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria pieejama muguras ārstnieciskā masāža, vispārējā ķermeņa masāža, plecu joslas masāža, roku un kāju masāža, jostas daļas masāža un pretcelulīta masāža ar fasciju nažiem (fasciq tools).

  Ārstnieciskās muguras masāžas viena seansa cena ir 40 Eiro. Ar aktuālajām pakalpojumu cenām aicinām iepazīties mājas lapā, sadaļā Cenrādis.

  Aptuvenais pieraksta gaidīšanas laiks ir 3–5 darba dienas. Lai uzzinātu tuvākās pieraksta iespējas pie izvēlētā speciālista, aicinām zvanīt pa tālruni +371 67 315 000 vai aizpildīt vizītes pieteikuma anketu mūsu mājas lapā.

  Vidējais masāžas seansa garums ir 45 minūtes. Muguras ārstnieciskās masāžas seanss ilgst 45 minūtes, jostas daļās masāža 30 minūtes, muguras un kāju masāža 75 minūtes.