AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ginekoloģija jaunietēm – atrodi savu pirmo ginekologu ŠEIT

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Ginekologs - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Ginekoloģija jaunietēm

  Atrast savu ginekologu ir tikpat svarīgi kā atrast savu frizieri, zobārstu, kosmetalogu. Lieliski, ja sadarbība ar ginekologu izveidojas daudzu gadu garumā – jau kopš agras jaunības. Līdz 18 gadu vecumam meitenēm ir pieejams ginekologs jaunietēm. Nereti meitenes izvēlas ginekologu, pie kura dodas mamma, taču bieži vien ārsts tiek meklēts pēc draudzeņu ieteikumiem un atsauksmēm internetā. Mūsu Veselības un skaistuma centrs Adoria ir viens no retajām, kas piedāvā īpašu pakalpojumu Ginekoloģija jaunietēm. Jūs gaidīs zinoši, iejūtīgi un pieredzes bagāti ginekologi, kas veiks saudzīgu un rūpīgu izmeklēšanu, un sniegs atbildes uz visiem jautājumiem.

  Pakalpojums Ginekoloģija jaunietēm ietver:

  • Iepazīšanās sarunu – jums tiks uzdoti jautājumi par laiku, kad sākās menstruācijas, kāda ir to norise, par slimībām, kas pārslimotas bērnībā, par slimībām, ar kurām slimojusi mamma un vecmāmiņa, par to, vai esat stājusies dzimusakaros utt. Saruna būs draudzīga, korekta, turklāt mūsu ārstiem ir laba humora izjūta.
  • Ginekoloģisko apskati – ārsts veiks ārēju vizuālo apskati un mazā iegurņa orgānu ultrasonogrāfisko (USG) izmeklēšanu. Ja jaunietei nav bijuši dzimumsakari, USG tiks veikts transabdomināli jeb caur vēdera priekšējo sienu. Šādā gadījumā, lai orgāni būtu labāk saskatāmi, aptuveni vienu stundu pirms USG izmeklējuma jāizdzer ap 1,5 litrs šķidruma, vislabāk ūdens. Ja meitene dzīvo dzimumdzīvi – USG izmeklējumam izmanto transvaginālo metodi, izmeklēšanas zondi ievadot makstī. Abas metodes ir saudzīgas un nesāpīgas.
  • Plaša spektra konsultācijas – ginekoloģija jaunietēm nozīmē sniegt atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem. Par sāpīgām mēnešreizēm, asiņošanas daudzumu, mēnešreižu ilgumu, pareizu pakešu vai tamponu lietošanu, par pirmsmenstruālo sindromu, par izsitumiem (acne) uz sejas, par higiēnu u.c. Īpaša jautājumu grupa ir atbilstošākās kontracepcijas izvēle, lai izsargātos no nevēlamas grūtniecības un izsargāšanās no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS). Arī tad, ja jums nav bijuši dzimumsakari, jābūt zinošai, lai brīdī, “kad viss notiks”, jūs būtu fiziski un morāli sagatavojusies. Aicinām jaunietes vaicāt par ģimenes plānošanu – lai arī šķiet, ka līdz bērniņam vēl tāls ceļš ejams, laikus iegūtas zināšanas nāks tikai par labu.

  Mūsu ārstu rīcībā ir dažādi noderīgi informatīvie materiāli, kas paredzēti tieši jaunietēm.

  Atgādinām – arī jaunībā ginekologs jāapmeklē vismaz vienu reizi gadā. Ginekoloģija jaunietēm – tā ir lieliska iespēja pārliecināties, ka ar jūsu sievišķo veselību viss ir kārtībā un uzzināt atbildes uz daudziem neskaidriem jautājumiem. Būsiet mīļi gaidītas Veselības un skaistuma centrā Adoria!