AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ultrasonogrāfija un skrīnings grūtniecēm

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Ginekologs - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Ultrasonogrāfija un skrīnings grūtniecēm – viss, kas jāzina topošajiem vecākiem!

  Viens no skaistākajiem laikiem sievietes dzīvē – bērniņa gaidīšanas laiks, var nest ne tikai pozitīvas un laimes pilnas emocijas, bet arī satraukumu un neziņu, par to, vai ar gaidāmo bērniņu viss ir kārtībā un grūtniecība noris bez sarežģījumiem.

  Ginekoloģiskā USG un grūtnieču skrīnings ir droši un nekaitīgi izmeklējumi, kas ļauj topošajiem vecākiem un ginekologam pārliecināties kā attīstās gaidāmais mazulis un kā noris grūtniecība. Pēc grūtniecības iestāšanās, mazuļa attīstības novērošana ir ļoti svarīga.

  Tam ir nepieciešama kvalificētu speciālistu uzraudzībā, kā arī dažādi izmeklējumi dažādos grūtniecības posmos.

  Grūtnieces novērošanai ir svarīgi izvēlēties pieredzējušus speciālistus ar prasmēm strādāt ar modernu diagnostikas aprīkojumu.

  USG un skrīnings ir metodes, kas visu grūtniecības laiku ļauj uzraudzīt augļa attīstību un stāvokli, redzēt agrīnās attīstības pazīmes un laikus atpazīt pat mazākās novirzes no normas.

  Mūsu veselības un skaistuma centrā ultrasonogrāfiju Jums veiks augsti kvalificēts ārsts – eksperts Dr. Natālija Gailīte.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Skrīnings un sonogrāfija pēc būtības ir viens un tas pats, atšķiras vien nosaukums. Tas ir izmeklējumu kopums, kas ļauj konstatēt augļa pataloģijas, augļa atbilstošu attīstību un grūtniecības normālu norisi.

  Nē, šie izmeklējumi ir pilnīgi droši gan auglim, gan topošajai māmiņai. Tieši otrādi, tie ir ļoti būtiski, lai laikus konstatētu visus ar grūtniecību saistītos riskus, un iespēju robežās tos novērstu, kā arī ļautu ārstiem pievērt pastiprinātu uzmanību māmiņas un mazuļa veselībai, ja konstatētas kādas novirzes no normas.

  Jā, otrā trimestra skrīnings ir obligāts, lai uzraugošais ginekologs, kā arī māmiņa būtu droši, ka grūtniecība un augļa attīstība noris normāli.

  Jā, stājoties uzskaitē Adoria skaistuma un veselības centrā grūtnieču aprūpe un visi nepieciešamie un obligātie izmeklējumi ir bez maksas, tāpat arī 1. un 2. trimestra ultrasonogrāfija grūtniecēm. Cena par papildu izmeklējumiem, kas noris ārpus obligātajiem izmeklējumiem atrodama mūsu mājas lapā zem sadaļas Cenrādis.

  Jā, Adoria veselības centrā uz USG apskatēm gaidīsim arī topošos tēvus, lai kopā ar māmiņu baudītu pirmos mazuļa sirdspukstus un dalītos priekā par šo satraucošo notikumu.