AdoriaLogo2024

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Grūtnieču aprūpe – uzticies Adoria zinošajiem speciālistiem

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Ginekologs - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Grūtnieču aprūpe

  Bērniņa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem sievietes dzīvē. Mūsu Veselības un skaistuma centrs Adoria topošajām māmiņām piedāvā individuālu aprūpi no grūtniecības sākuma līdz dzemdībām. Grūtnieču aprūpe noris saskaņā ar valstī noteikto grūtnieču aprūpes programmu. Tas nozīmē, ka topošajai māmiņai tiek apmaksātas vizītes pie ginekologa, ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumi un šajā programmā ietvertās analīzes. Papildu tam mūsu piedāvātā grūtnieču aprūpe papildināta ar vēl citiem pakalpojumiem, kas topošajai māmiņai gaidību laikā palīdzēs justies vēl labāk un drošāk.

  Grūtnieču aprūpe mūsu Veselības un skaistuma centrā ietver:

  • regulāru ginekologa – dzemdību speciālista apmeklējumu atbilstoši grūtniecības kalendāram. Atgādināsim, ka pirmā vizīte jāveic līdz 12. grūtniecības nedēļai. Pēc tam saskaņā ar kalendāru nākamie apmeklējumi tiek plānoti laikā no 16. – 18. grūtniecības nedēļai, no 25. – 26. nedēļai, no 29. – 30. nedēļai, no 34. – 36. nedēļai, no 38. – 40. nedēļai un visbeidzot īsi pirms dzemdībām 41. grūtniecības nedēļā.
  • visu nepieciešamo analīžu veikšanu – regulāras asins un urīna analīzes, kā arī citas analīzes pēc vajadzības;
  • papildu izmeklējumus pēc nepieciešamības, tai skaitā USG un mazuļa sirdsdarbības kontroli;
  • papildu speciālistu piesaisti, ja grūtniecības gaitā radušies sarežģījumi vai nepieciešama papildu ārstēšana;
  • grūtnieču masāžu, lai atbrīvotos no muskuļu sasprindzinājuma un uzlabotu pašsajūtu;
  • konsultācijas saistībā ar grūtniecību, dzemdību norisi un pēcdzemdību periodu – zinot to, cik svarīgi topošajām māmiņām ir saņemt ātras un izsmeļošas atbildes uz saviem jautājumiem, nodrošinām ātru un efektīvu komunikāciju ar speciālistiem. Nereti atbildes saņemšanai pietiek ar vienu telefona zvanu vai e-pastu.

  Topošās māmiņas Veselības un skaistuma centrā Adoria gaidīs labiekārtots ginekologa kabinets ar jaunākās paaudzes aparatūru. Te valda patīkama, nomierinoša gaisotne, kas veicina savstarpējo uzticēšanos un gaidību laikā ir jo īpaši svarīga. Mūsu pieredzes bagātajiem ginekologiem grūtnieču aprūpe nav rutinēts ikdienas darbs – tā ir personiska un patiesi ieinteresēta pieeja katrai pacientei. Būt klāt laikā, kad top jauna dzīvība – tā ir mūsu ārstu augsti novērtēta privilēģija.Šeit ārsta profesionalitāte savijas ar emocionālo, un, kā atzinušas daudzas mūsu, nu jau esošās māmiņas, Adoria ārsti ir lieliski psihologi, kas izprot grūtnieču sarežģīto sajūtu pasauli, spējot dot vislabākos padomus arī sevis iekšējā sakārtošanā.