AdoriaLogo

Veselības un skaistuma centrs Adoria – Jūsu skaistumam un veselībai. Ātri pieejami pakalpojumi un augstākā līmeņa speciālisti.

Darba laiks

Ārstnieciskā muguras masāža veselības centrā Adoria

Piesakiet vizīti

Ar jums sazināsies veselības centra darbinieki, lai precizētu visu vajadzīgo informāciju

  Relaksējošā masāža - cenas

  Mūsu klientu atsauksmes

  Vislabākās atsauksmes par Adoria bērnu zobārstes darbu. Viss notika raiti un ar smaidu. Laikam jau vislielākais kompliments ir tas,ka bērns pēc apmeklējuma tagad arī vēlas kļūt par zobārstu.

  Helena Rozenberga

  Lieliska attieksme, jauka dakterīte un priecīgs bērns pēc zobārsta vizītes. Paldies par to

  Kristīne Auziņa

  Masiere Sanda ir vienkārši fantastiska! Pat nav nepieciešamības teikt kur kas sāp, jo kā rentgens ar savām rokām atrod problēmpunktus. Cepuri nost!

  Laura Drēviņa

  Muguras sāpes, muskuļu savilkums, saspringums, grūti pieliekties – kurš gan nepazīst kādu no šīm sajūtām, īpaši, ja visa darbadiena pavadīta sēžot pie datora? Mugurkauls ir kā mūsu „centrālā ass jeb balsts”, kam jānotur visa ķermeņa slodze gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Muguras masāža ir viens no veidiem, kā rūpēties par savas muguras labsajūtu un samazināt iespējamu problēmu risku nākotnē. Muguras masāža palīdz atbrīvoties no sāpēm muguras, jostas, plecu un kakla rajonā, tā atslābina muskuļus, vienlaikus uzlabojot asinscirkulāciju un limfas cirkulāciju, atjaunojas muskuļu elastīgums un tonuss, arī āda kļūst gludāka un tvirtāka. Kā visas masāžas, arī muguras masāža ir vienlaikus relaksējoša procedūra visam ķermenim un palīdz atjaunot gan fiziskos, gan garīgos spēkus.

  Bieži muguras masāža tiek ieteikta kā viens no rehabilitācijas pasākumiem pēc muguras traumām, operācijām, kā arī cita veida muguras saslimšanām. To, kāda veida muguras masāža būs vispiemērotākā konkrētās veselības problēmas risināšanā, noteikts ārsts vai fizioterapeits. Muguras masāža nereti tiek pielietota arī ārstējot ginekoloģiskas, neiroloģiskas un ķirurģiskas saslimšanas. Visos šajos gadījumos muguras masāža būs kā ārstnieciska procedūra un šeit liela nozīme ir masiera profesionālajai pieredzei.

  Tradicionāli muguras masāža aptver muskuļus no kakla zonas līdz sēžai. Masāžai izmanto dažādas kustības – glāstīšanu, mīcīšanu, berzēšanu, pliķēšanu un vibrāciju. Vispirms āda tiek „iesildīta”, veicot mierīgas glāstošas kustības, pakāpeniski masāža kļūst intensīvāka, tādējādi iedarbojoties uz dziļākiem zemādas slāņiem. Masāžas nobeigumā kustības atkal ir mierīgas, glāstošas un relaksējošas, ķermenis nomierinās un atslābst. Masāžas laikā tiek izmantotas speciālas masāžas eļļas vai krēmi. Viena muguras masāžas seansa ilgums ir 30 – 45 min un, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nepieciešams iziet pilnu kursu 10 – 15 masāžas reizes.

  Veselības un skaistuma centrā Adoria tiek piedāvātas visa veida ārstnieciskās un relaksējošās masāžas, tostarp muguras masāža. Pie mums strādā augsti kvalificēti masieri ar lielu pieredzi dažādu veselības problēmu risināšanā ar masāžas palīdzību. Ja muguras masāža nepieciešama kā ārstnieciska procedūra, piedāvājam saņemt papildu medicīnas speciālistu konsultācijas. Jūsu rīcībā būs ērts un mājīgs masāžas kabinets, kur neienāk pilsētas trokšņi un kņada. Nomierinoša gaisotne un personiska attieksme ļaus jums pilnībā relaksēties un izbaudīt masāžu.